تورنمایشگاه سیال فرانسه

تورنمایشگاه سیال فرانسه

SIAL 2016

تورنمایشگاه سیال فرانسه

خط هوایی

ترکیش ایرلاین -ایران ایر

25تا 29 مهر ماه 95

           16-20  اکتبر

پاریس- فرانسه

تور نمایشگاه مواد غذایی فرانسه SIAL2016
مسیر تورهرنفر در اتاق دوتختههر نفر در اتاق یک تختهخط هوایی
5 روزه فرانسه
(4شب پاریس)

1200یورو +19900001460 یورو+1990000Tk-IR
10 روزه( فرانسه -هلند -بلژیک-اسپانیا)

(4 شب پاریس-گشت در بروکسل 2 شب امستردام -3 شب بارسلون)

2100 یورو+19900002550یورو+1990000IR-Tk

نرخ پرواز بر اساس پایین ترین نرخ میباشد و در صورت بالا رفتن نرخ پرواز در زمان ثبت نام مابه التفاوت اخذ میگردد.

خدمات تور

1- خدمات اخذ ویزابلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ،ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی در کل ایام تور،اقامت در هتلهای 4 ستاره با صبحانه ،بیمه مسافرتی کارت ورودیه نمایشگاه، 8گشت ویژه و بازدید از جاذبه های توریستی به همراه راهنمای فارسی زبان
– هزینه سفارت مبلغ 60 یورو در سفارت به عهده مسافر می باشد.
– درصورت عدم صدور ویزا به هردلیلی توسط سفارت هزینه های انجام شده کسر و مابقی مبلغ ثبت نام عودت خواهد شد.
-تخفیف ویژه به گروههای بالای 5 نفر و مسافران سابق -در صورت درخواست هرکدام از خدمات رزرو هتل،خدمات ویزا و بلیط خارج از مسیر های تور هریک به تنهایی قابل انجام می باشد. -به دلیل طولانی بودن پروسه اخذ ویزا و بالاتر رفتن نرخ پرواز لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.

تورنمایشگاه سیال فرانسه  SIAL2016

نمایشگاه سیال فرانسه نمایشگاه جهانی مواد غذایی است که هر دو سال یکبار در شهر پاریس برگزار می‌گردد و به صورت اختصاصی به صنعت مواد غذایی و محصولات وابسته به آن از مواد خام و اولیه گرفته تا محصولات نهایی و پخته‌شده و آماده جهت ارائه در بازار می پردازد.

نمایشگاه سیال فرانسه  SIAL 2016 به دلیل تعداد شرکت‌کنندگان و وسعت محصولات ارائه‌شده به عنوان معتبرترین و وسیع‌ترین نمایشگاه مواد غذایی جهان شناخته می‌شود که برای اولین بار در سال 1964 با همکاری چند گروه غذایی در پاریس شروع به کارکرد و در اولین دوره آن با عنوان هفته‌ی بین‌الملی غذا که در لدفانس (La Défense) و در مرکز صنعت و تکنولوژی های نوین (CNIT) برگزار گردید 26 کشور شرکت کردند.
مکان برگزاری نمایشگاه در سال 1966 تغییر یافت و تا سال 1984 در مرکز تجارت ورسای (Versailles) پاریس برگزار گردید. از سال 1986 به بعد نیز نمایشگاه درمحل پارک نمایشگاهی شهر ویلپنت (Villepinte) واقع در شمال پاریس برگزار می گردد.

اکثریت شرکت کنندگان در این نمایشگاه، تولید کنندگان محصولات آماده و قابل ارائه در بازار هستند که به صورت دسته جمعی و یا انفرادی محصولات خود را ارائه می کنند.
امسال بیست و هشتمین دوره نمایشگاه برگزار خواهد شد.

ترکیب بازدیدکنندگان این نمایشگاه عبارتست از گروه های بازرگانی ، تولیدی ، کنترل کیفی ، تحقیقات ، فروشندگان ، تهیه کنندگان غذا و موسسات خدماتی که 81% بازدید کنندگان این نمایشگاه در بخش خرید فعالند .

موضوعات نمایشگاه سیال فرانسه :

همه بخشهای فعال در صنعت خوراکی از جمله حلال ، بدون گلوتن و ارگانیک در حوزه های مختلف خواروبار، محصولات و کالاهای تازه و خشک، غذاهای منجمد، محصولات خوراکی نیمه فرآوری شده و مواد اولیه، محصولات دریایی، انواع گوشت ، نوشیدنی ها و محصولات لبنی-نان و شیرینی-پروتئین-لبنیات- و …

www.sial.com

درخواست سفارش تور

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.
تمامی حقوق ومحتوای سایت برای PerzianTravel محفوظ می باشد.