تور بلغارستان تابستان 98

تور بلغارستان-وارنا

تور بلغارستان تابستان 98

تور بلغارستان تابستان 98

هتل های بلغارستان

آفر ویژه تور بلغارستان

پرزین سفر مجری مستقیم تور روسیه با پرواز های متنوع و برنامه سفر های متنوع

تور بلغارستان با پرواز ایر باس ماهان

تور وارنا 7شب و 8 روز

بلغارستان

پایتخت: صوفیه

شهرهای توریستی : وارنا . صوفیه

زبان : بلغاری – ترکی

واحد پول :یورو – لوا

پیش شماره: 359+

 

 

بلغارستان در جنوب شرقي اروپا واقع شده است. پايتخت آن صوفيه و مذهب رسمي آن مسيحي ارتدوكس و 9 درصد از آنها مسلمانند .زبان رايج اين کشور بلغاري است که با خط سيريلي نوشته مي‌شود

از شمال به رومانی و از شرق به درياي سياه و از جنوب به تركيه و يونان و از غرب به صربستان و مقدونيه منتهی مي شود. بلغارستان داري تاريخ غنی است و ريشه در اعصار كهن دارد .

مهمترین شهر دیدنی این کشور صوفیا و وارنا می باشد.

 وارنا :

وارنا پس از صوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان  می باشد.اين شهر بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان به شمار می‌رود. این شهر در 470 کیلومتری شمال شرقی صوفیه قرار دارد و شهر های مهم اطراف دوبریخ ، شومن و بورگاس هستند.

 جاذبه هاي توريستي :

مهمترین مکان دیدنی آن کلیسای جامع است که در مرکز شهر قرار دارد .

پارک باغ دریایی یک مکان تفریحی با تعدادی پلاژ ، موزه دلفین ها و چندین رستوران است  که  از مکان های دیدنی وارنا می باشد. بلغاریها به این منطقه مورس کاتو گرادینا و به انگلیسی سي گاردن می گویند .

مجتمع ماسه های طلایی يا گلدن سندز مجموعه اي از مروارید های آرمیده در میان انبوهی از تپه های جنگلی و ماسه های سفید و طلایی و آبهای زلال آبی ، انعکاسی از بهشت بر روی وسیعترین ساحل شمال وارنا با مساحتی به ابعاد 5 کیلومتر طول و 100 متر عرض می باشد .

گلدن سنوز استراحتگاهی است مجلل و مفرح برای کودکان و خانواده ها  که دارای امکانات فوق الاده ورزشی ، تفریحی ، چشمه های آب درمانی که بارها جایزه معروف پرچم بین المللی را از محیط زیست دریافت نموده است.

 

تمامی حقوق ومحتوای سایت برای PerzianTravel محفوظ می باشد.