تورنمایشگاه چاپ آلمان

تور نمایشگاه چاپ آلمان

(Drupa2016)

drupa 2016

خط هوایی

ترکیش ایرلاین , جرمنیا ایر

13 تا 22 خرداد 95

2-11 jun 2016

آلمان - دوسلدورف

——-

تور نمایشگاه چاپ دوسلدورف
مسیر تورهرنفر در اتاق دوتختههر نفر در اتاق یک تختهخط هوایی
5 روزه آلمان
(4شب اطراف دوسلدورف)

1250یورو +19900001250 یورو+1990000Tk
5روزه آلمان
(4 شب کلن هتل 5 ستاره)
1550 یورو+19900001750یورو+1990000Tk
10 روزه (آلمان-هلند-اسپانیا)
(4 شب اطراف دوسلدورف،2 شب آمستردام،3 شب بارسلون)
2250 یورو +19900002790 یورو+1990000TK
10 روزه (آلمان-هلند-اسپانیا)
(4 شب کلن و دوسلدورف،2 شب آمستردام،3 شب بارسلون)
2550یورو+19900003210 یورو+1990000TK

نرخ پرواز بر اساس پایین ترین نرخ میباشد و در صورت بالا رفتن نرخ پرواز در زمان ثبت نام مابه التفاوت اخذ میگردد.

خدمات تور

1- خدمات اخذ ویزابلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ترکیش ،ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی در کل ایام تور،اقامت در هتلهای 4 ستاره با صبحانه در کلن هتل 5 ستاره پولمن می باشد،بیمه مسافرتی کارت ورودیه نمایشگاه، 8گشت ویژه و بازدید از جاذبه های توریستی به همراه راهنمای فارسی زبان
– هزینه سفارت مبلغ 60 یورو در سفارت به عهده مسافر می باشد.
– درصورت عدم صدور ویزا به هردلیلی توسط سفارت هزینه های انجام شده کسر و مابقی مبلغ ثبت نام عودت خواهد شد.
-تخفیف ویژه به گروههای بالای 5 نفر و مسافران سابق -در صورت درخواست هرکدام از خدمات رزرو هتل،خدمات ویزا و بلیط خارج از مسیر های تور هریک به تنهایی قابل انجام می باشد. -به دلیل طولانی بودن پروسه اخذ ویزا و بالاتر رفتن نرخ پرواز لطفا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.

دانلود برنامه سفر

03/12-ورود به فرودگاه برلین؛ترانسفر به هتل 4 ستاره،-ساعت 17 گشت شهری برلین
03/13-10 صبح تا 16 گشت شهری در برلین و بازدید از جاذبه های برلین،ساعت 16 حرکت به سمت هانور و استقرار در هتل 4 ستاره هملن یا BRAUNSCHWEIG
-03/14 9 صیح تراسفر به نمایشگاه CEBIT ،بازدید از نمایشگاه و ساعت 16 ترانسفر از نمایشگاه و کشت شهری هانور
03/15- 9 صیح تراسفر به نمایشگاه CEBIT ،بازدید از نمایشگاه و ساعت 16 ترانسفر از نمایشگاه و کشت شهری هانور
03/16- 9 صیح تراسفر به نمایشگاه CEBIT ،بازدید از نمایشگاه و ساعت 16 ترانسفر از نمایشگاه و کشت شهری هانور
03/17-پایان تور 6 روزه ترانسفر مسافران به فرودگاه- و ادامه پرواز به بارسلون برای مسافران 9 روزه-ترانسفر به هتل در بارسلون- ساعت 17 گشت شهری و بازدید از جاذبه های بارسلونا
03/18- 10 صبح کشت شهری و یازدید از جاذبه های بارسلونا تا 16-ترانسفر به هتل
03/19- 10 صبح کشت شهری و یازدید از جاذبه های بارسلونا تا 16-ترانسفر به هتل
03/20- ترانسفر به فرودگاه بارسلون و پرواز به سمت ایران-پایان تور

تورنمایشگاه چاپ آلمان Drupa 2016

نمایشگاه چاپ آلمان مهمترین رویداد تجاری صنعت چاپ بوده و مرکز اصلی محصولات و خدمات از قبیل چاپ، محصولات چاپی، محصولات پس از چاپ، کاغذ، تجهیزات و مواد تبدیل کاغذ، جوهر و مواد مصرفی، محصولات و خدمات نرم افزاری و دیگر موارد مربوط به صنعت چاپ می باشد. با کمک تکنولوژی های مدرن و راه حل های جدید، نمایشگاه چاپ آلمان زمینه هایی مانند محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی را پوشش می دهد. نمایشگاه دروپا دوسلدورف از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود. و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه 11 روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.

تورنمایشگاه چاپ آلمان

نمایشگاه چاپ  آلمان از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود. و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه 11 روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.
بیش از 120 غرفه از دروپا 2012، راهکار های خودشان را در زمینه پرینت و بسته بندی در دروپا 2016 ارائه خواهند داد. به علاوه برای مطبوعات تجاری بین المللی نشست خبری ای در 12 ماه می برگزار خواهد شد که هدف بعدی دروپا در آن اعلام می شود.


نگرش های دروپا برای آینده:

امروزه واضح است که دنیای فیزیکی و تکنولوژی همچون دنیای آنلاین و آفلاین در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به یکدیگر می باشند. رویکرد آینده دروپا پیشنهادی برای تمام کسانی است که در حال تجربه توسعه مرحله جدیدی از صنعت چاپ می باشند. نمایش ها و رویدادهای پر شماری برای شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل های جدید می نماید و به دور نماهای جدیدی از شغلتان اشاره می نماید. بگذارید از ایده های نو و راه هایی که زمین را به لرزه می اندازند الهام بگیرید.
نکات جالب جدید برای توجه بیشترصنعت چاپ و رسانه در حال تغییر است. تکنولوژی های جدیدی در حال توسعه هستند. نمایشگاه دروپا با تم های برجسته ی چاپ، پرینت کاربردی، بسته بندی محصولات، پرینت سه بعدی و پرینت سبز به این تغییرات پاسخ داده و در حال بازگشایی گروه جدیدی از بازدید کنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژی و راهکار های جدید می باشد.

314500 حرفه ای – 130 کشور – 79 درصد تصمیم گیرنده مهم صنعت چاپ

نمایشگاه چاپ آلمان کیفیت و کمیت را در کنار هم عرضه می کند: مدیریت برتر، تصمیم گیرنده ها و بازدید کننده های تجاری از صنعت ها ی مختلف و گسترده ار دروپا بازدید می نمایند.

نمایشگاه  چاپ آلمان محل نمایش جهانی این ابداعات است. دروپا مکانی است که در آن متخصصان آینده گرای صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت های خلاق و نوآور را ملاقات می کنند و با استراتژی های بصری ارتباط برقرار می نمایند. پس نمایش های ویژه دروپا را از دست ندهید.
مفهوم اثبات شده – چه چیزی دروپا را بسیار موفق می کند:

  • کمپانی های خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابی استفاده می نمایند تا وارد صنعت نشر بین المللی شوند.
  • غرفه داران دروپا می توانند حضورشان را با افزایش نمایش میزان خلاقیت طرح هاشان پر رنگ تر نمایند.
  • شروع خلاق به مهمی رهبران مارکت و بیزینس تکنولوژی های پیشرو است ولی همچنین کمپانی های جدید نرم افزار نیز به همان اهمیت اند که DIP به ان ها نیز می پردازد.

آینده 3000 متر مربعی:

نمایشگاه چاپ آلمان در7 سالن  به 6 پارک موضوعی تقسیم شده که کمپانی ها می توانند غرفه هاشان را در ابعاد 6 و 9 و 12 متر مربع ایجاد کنند.

طراحی دروپا به بازدید کننده ها این امکان را می دهد تا با راهنمایی ها به شرکت کننده های طوفانی دروپا برسند.
برای بازدید  نمایشگاه چاپ آلمان ، بفرمایید از این طرف !

سریع ترین ارتباطات، کوتاه ترین دسترسی ها و بهترین هتل ها و بهترین تور لیدر ها را پرزین سفر برای شما مهیا  کرده است.برای پیوستن به تور نمایشگاه چاپ آلمان DRUPA 2016 دوسلدورف زمان را از دست ندهید.

WWW.DRUPA.DE

درخواست سفارش تور

این فرم تماس غیرفعال است زیرا شما از قبول سرویس Google reCaptcha که لازم است برای اعتبارسنجی پیام‌های ارسالی توسط فرم خودداری کنید امتناع کردید.

تورنمایشگاه چاپ آلمان تورنمایشگاه چاپ آلمان

تورهای مشابه

تمامی حقوق ومحتوای سایت برای PerzianTravel محفوظ می باشد.