تورنمایشگاه سبیت آلمان

جذابیتهای گردشگری شهر هانوفر (هانوور) آلمان :

شهر هانوفر (هانوور) آلمان شهریست مدرن، با باغ‌ های زیبا و پارک‌های بزرگ و با فرهنگ و سنت‌های غنی.

این شهر بارها در جنگ تخریب و بعد از آن بازسازی شده است. به همین خاطر هانوفر (هانوور) حتی مرکز شهر قدیمی‌اش هم  شهر مدرن و جدیدی است .

در مسیر رفت و برگشت روترفادن، از مناطق مرکزی و دیدنی شهر عبور خواهید کرد. روترفادن یک خط قرمز ٤٫٢ کیلومتری است که روی پیاده‌روها کشیده شده و از مرکزشهر، کروپکه، اپرا، پارک‌ها و خیلی‌ جاهای دیگر شهر عبور میکند. کروپکه، مرکز هانوفر و مرکز تجمع فروشگاه‌ها و رستوران‌ها و کافه‌هاست. درست در بالای مرکزی‌ترین ایستگاه متروی شهر، ساعت قدیمی و معروف کروپکه وجود دارد. در طی قدم زدن و بازدید از  در خیابان ها و کوچه های این شهر قدیمی، میتوانید خانه‌ی لایبنیتز، چشمه‌ی اسکار وینتر و کلیسای قرمز رنگ مارک را ببینید.

نشان اصلی این شهر، ساختمان  تالار شهر جدید میباشد که کنار دریاچه‌ی ماش (ماش‌زه) بنا شده و انعکاس گنبد سبزرنگش بر دریاچه، منظره‌ی زیبایی دارد که مشخصه‌ی هانوفر در بسیاری از عکس‌ها و وب‌سایت‌ها میباشد. چشم‌انداز شهر از بالای سکوهای آن بسیار رویایی‌ست و در لابی گنبدش، چهار مدل شهر هانوفر از دوران قرون وسطی تا به امروز را میتوانید ببینید.

هانوفر به شهر نمایشگاه‌ها معروف میباشد، بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا یا سبیت، و نمایشگاه صنعت و تکنولوژی، نمایشگاه هانوفر که هر دو در بهار برگزار می‌شوند از مهم‌ترین‌هامیباشند. هنگام برگزاری نمایشگاه‌ها، روزها در غرفه‌ها و شب‌ها در شهر شلوغ میباشد. در کنار آن‌ها، نمایشگاه خودروهای سنگین، فناوری بیوتکنولوژی، و نمایشگاه دام و حیوانات، از نمایشگاه‌های مورد علاقه‌ی صنعت‌گران و بازرگانان میباشد.

هانوفر به شهر سبز هم معروف میباشد. باغ‌های هِرِن هاوزن در قلب شهر و طبیعت زیبای سبزی که در همه جای شهر بین ساختمان‌ها و بناها پخش شده است، زمین دشت‌ مانند شهر و رود لاینه که از وسط آن می‌گذرد، نشان می‌دهند که چه لقب برازنده‌ای برای شهر برگزیده‌اند. سه باغ هرن هاوزن میراث شاه هانوفر هستند: باغ بزرگ، باغ گئورگ و باغ کوه. هر کدام آرایش و فضای متفاوت و بی‌نظیری دارند. پارک شهر و باغ ‌وحش بزرگ شهر و دریاچه‌ی مصنوعی و بزرگ ماش نیز زیبایی طبیعت شهر را چند برابر کرده است. همچنین قلعه‌ی تاریخی مارین‌ برگ که از بین جنگل‌های حاشیه‌ی شهر سربرآورده، از منظره‌های منحصر به فرد شهر می باشد.

هانوفر شهر فستیوال‌ها و جشن‌هاست. پس از مونیخ، بزرگترین اکتبرفست دنیا در این شهر برگزار می‌شود؛ فستیوالی که در چادر‌های بزرگ با گارسون‌هایی با لباس‌های سنتی، برپا می‌شود. همچنین هانوفر میزبان بزرگترین جشنِ شادی دنیا میباشد. فستیوالی از کارنوال‌های شادی و وسایل غول‌پیکر شهربازی و فانفار میباشد.  رژه‌ی مشهور این کارناوال یکی از بلندترین‌ها در نوع خود و شاید بلندترین رژه‌ در دنیا باشد. فستیوال بین‌المللی جاز نیز یکی از محبوب‌ترین فستیوال‌های هانوفرمیباشد که در ماه‌های  می و ژوئن برگزار می‌شود. علاوه بر این‌ها، فستیوال بهار، فستیوال باغ بزرگ، فستیوال دریاچه‌ی ماش و بازارهای کریسمس، مجموعه‌ی کاملی از فستیوال‌ها و جشن‌های چهار فصل هانوفر میباشند.

در کنار تمام جذابیت‌های تفریحی و طبیعی شهر، دیدار از موزه‌ی اشپرنگل با مجموعه‌ی بی‌نظیری از نقاشی مدرن نقاشانی چون پیکاسو؛ موزه‌ی تاریخ و موزه‌ی کستنر بسیار به‌یادماندنی خواهد بود .

هانوفر شهر گرانی نمیباشد. مانند دیگر شهرهای آلمان از دکه‌های فروش سوسیس گرفته تا رستوران‌های سنتی آلمانی و ایتالیایی و چینی را مناسب هر سلیقه و هر بودجه‌ای می‌توان پیدا کرد. یک وعده غذا معمولاً بین ۴-۵ تا ۲۵ یورو در می‌آید. تقریباً می‌توان گفت هزینه‌ی اقامت در این شهر مانند سایر شهرهای آلمان میباشد. هزینه‌ی اقامت دو نفر در یک هتل چهار ستاره، بین ٨٠ تا ١٥٠ یورو می باشد. البته این هزینه بستگی به نوع هتل و زمان مسافرت شما نیز دارد. با این که اکثر مسافران هانوفر زمان مسافرت‌شان را با نمایشگاه‌ها تنظیم می‌کنند، ولی هانوفر بهار و تابستان بی‌نظیری دارد، پاییزش زیبا میباشد و زمستانش سرد میباشد.

اطلاعاتی پیرامون خلاصه دیدنی‌های هانوفر :

راتهاوس جدید

باغ‌های هرن هاوزن

منطقه‌ی کروپکه و ساعت کروپکه

کلیسای مارک

خانه‌ی لایبنیتز

چشمه‌ی اسکار وینتر

دریاچه‌ی ماش‌زه

پارک شهر

باغ‌ وحش هانوفر

قلعه‌ی مارین برگ

موزه‌ی اشپرنگل

موزه‌ی تاریخ

نمایشگاه سبیت آلمان ،فعال ترین رویداد جهانی در زمینه ی IT ، ICT و دنیای دیجیتال است که همه ساله با حضور فعالان علوم رایانه(کامپیوتر) ، ارتباطات و مخابرات در شهر هانوفر آلمان برگزار میشود و تنها در سال ۲۰۱۲ میلادی ۳۵۷۳ شرکت کننده از ۷۰ کشور دنیا از جمله ایران ، دستاوردهای خود در حوزه فناوری اطلاعات را به معرض نمایش گذاشته اند.

لذا با توجه به اهمیت موضوعات مورد ارائه در این رویداد جهانی ، برنامه ریزی های انجام شده جهت این سفر به نحوی صورت گرفته تا در راستای سیاست های اصلی کشور بوده و بازدید کنندگان بتوانند در حداقل زمان ممکن به اهداف سفر دست یابند .

با توجه به ازدیاد جمعیت به شما پیشنهاد میشود حتما ۴ ماه پیش از سفر، در این نمایشگاه ثبت نام کنید.

اطلاعاتی پیرامون دسته بندی کلیه محصولات نمایشگاه کامپیوتر ، الکترونیک و تکنولوژی اطلاعات ، نمایشگاه سبیت آلمان ، هانوفر ۲۰۱6 :

خدمات، سیستم های مخابراتی، مخابرات، سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار، فناوری بانک، تامین مالی، اینترنت، فناوری اطلاعات، محاسبات شبکه، شبکه، فناوری کارت، سیستم های امنیتی، حفاظت از داده ها، تحقیق و توسعه، خدمات

IT Services, Communication Systems, Telecommunication, Computer Hardware, Software, Bank Technology, Financing, Internet, Information Technology, Network computing, Net Work, Card Technology, Security Systems, Data Protection, Research and Development, Services

اطلاعاتی پیرامون محصولات و عناوین حاضر در نمایشگاه سبیت 2016هانوفر آلمان:

CeBIT gov شامل راهکارهای ICT در بخش دولتی و تازه های این عرصه برای زیرساخت های آینده، ارائه تحقیقات ، پژوهش ها و تازه های دنیای دیجیتال توسط دانشگاه ها ، ارگان های دولتی ، بخش آموزش ، سلامتی ، بهزیستی ، تجهیزات الکترونیک ، تجهیزات دیجیتالی پزشکی وبهداشت، Tele Health – Green IT

به موازات نمایشگاه ، کنفرانس ها و نشست های بین المللی در خصوص علوم یاد شده برگزار می گردد که با مشارکت در آنها می توان با جدیدترین نوآوری ها و راهکارهای دیجیتالی آشنا شد.

راهکار ها ، نو آوری های سیستم های هوشمند دیجیتال ، مدیریت هوشمند سیستم ، سرویس های IT

و مشاوره تکنولوژی های نوین در سیستم های ایمنی ، تازه ها و خدمات ارتباطات و مخابرات ، سیستم های مخابراتی دیجیتالی برای تلفن ، فکس ، پیجر ، موبایل ، رادیو ، سیستم های راهبری و هدایت ماهواره ای ، اطلاع رسانی ماهواره ای ، تله ماتیکس ، سیستم های حمل و نقل و …

گرافیک و صدا ، کیس و خنک کننده ها ، انواع کامپیوتر های خانگی و قابل حمل سرگرمی ها و بازی های دیجیتالی ، سیستم های هوشمند الکترونیکی با مصارف اداری و خانگی ، انواع موبایل و تجهیزات جانبی ، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری ، انواع نرم افزار ها و خدمات شبکه ای و تکنولوژی های بی سیم در ارتباط با مخابرات ، تجهیزات و تسهیلات اداری مانند دستگاه فتوکپی ، چاپگر ، اسکنر ، سیستم پست الکترونیکی و بایگانی هوشمند ، تجهیزات کامپیوتر مانند صفحه نمایش ، صفحه کلید ، کیس ، رَک ، آداپتور و راه حل های دیجیتالی برای زندگی هوشمند شامل تلویزیون ، سیستم های صوتی و تصویری ، سینمای خانگی