Maxx Royal Kemer Resort

هتل مکس رویال کمر

هتل مکس رویال کمر

هتل مکس رویال کمریک هتل 5  ستاره لوکس واقع شده در منطقه کمر شهر آنتالیا است که مانند دیگر هتل های این منطقه در بین دریای مدیترانه و کوهای Taurus قرار گرفته . محیط طبیعی اطراف شکوه و جذابیت بیشتری را نصیب هتل نموده است . هتل Maxx Royal با سرویس های فوق العاده ، محیطی عالی ، کادری حرفه ای و فضایی دلنشین سعی می کند تا بهترین تعطیلات زندگی شما را رقم بزند.
هتل Maxx Royal دو نوع اتاق را در اختیار شما قرار خواهد داد :
سویت ها : که خود نیز دارای دو نوع می باشند : سویت های معمولی و سوییت های سلطنتی – خانوادگی
ویلا : که شامل سه دسته می شود : لاگیونا ، رویال و پرزنتشال
به جرات می توان گفت که هتل Maxx Royal هتلی است در خور و شان درجه خود و به واقع این هتل یک هتل 5 ستاره واقعی است . در میان هتل های آنتالیا که معمولا درجه هایی بالاتر از امکانات و سرویس دهی دارند ، این هتل به شکل قابل توجهی می درخشد.
البته باید اذعان داشت که هتل Maxx Royal بیشتر شهرتش را مدیون زمین حرفه ای و فوق العاده گلفش هست اما همین یک مورد نیز جزو برتری های این هتل به شمار می آید .
امکانات هتل نظیر ساحل اختصاصی ، استخر اختصاصی ، مرکز خرید ، سالن ورزش ، سالن زیبایی ، صبحانه رایگان ، انواع و اقسام فعالیت ها برای کودکان و … شاید به نوعی در تمام هتل ها تکراری به نظر برسد اما نحوه و شیوه انجام آن در این هتل به مراتب با کیفیت بالاتری انجام می پذیرد.
یکی از سرویس های جذاب این هتل مربوط به زوج های جوان و ماه عسل آنها می باشد . اگر شما یک زوج جوان هستید و برای ماه عسل این هتل را انتخاب کردید پس باید بدانید که هتل Maxx Royal یک سفر خاطره انگیز برای شما ترتیب خواهد داد . هتل با هر یکی از زوجین تماس خواهد گرفت تا سفارش سورپرایز آنها را برای طرف مقابل دریافت کند . همچنین تغییر دکوراسیون سوییت های مخصوص ماه عسل ، مانند قرار دادن گل های تازه ، بالن های قلب شکل ، شمع و … انجام خواهد شد . سرو صبحانه در اتاق در یک روز خاص که تعیین می گردد و دهها سرویس دیگه که اکثرا به شکل رایگان انجام خواهند شد .
با توجه به نظرات داده شده در سایت Tripadvisor.com پیرامون این هتل ، هیچ جای شکی وجود ندارد که هتل Maxx Royal بهترین هتل آنتالیا برای اقامت و لذت بردن از تعطیلات است . کیفیت سرویس دهدی ، رفتار کارکنان ، کیفیت غذا ، تمیزی اتاق ها و اندازه آنها ، آرامش و تفریحات و … در این هتل به شکل اعجاب انگیزی انجام خواهند شد . شاید تنها نکته منفی این هتل قیمت بالای اتاق های آن می باشد که خوب نسبت به سرویس های ارائه شده شاید عجیب به نظر نرسد.